Autofólie

Denně používáme nejnovější triky a postupy v aplikaci fólií, a jsme tedy schopni Vám zajistit instalaci autofólií na jakýkoliv typ vozidla v prvotřídní kvalitě. Aplikujeme veškeré atestované autofólie dle norem ČR vyšší a nejvyšší třídy od předního světového výrobce Global Window Films. Autofólie standartní kvality neinstalujeme ani neprodáváme.

Tónování skel Vašeho vozu autofóliemi provádíme dílně v Bystřici u Benešova nebo na přání i přímo u Vás. Podmínkou instalace u Vás je dobře osvětlená garáž nebo jiný vhodný prostor pro instalaci.

Autofolie na přední stahovací okna u řidiče a spolujezdce dosud nebyly v ČR legální.Jsme první firma v ČR,která nabízí folie na přední stahovačky s naší novou homologací MDČR.Mnoho řidičů má problém se stávajícími foliemi.Rádi Vám s tímto problémem pomůžeme přeinstalováním tak,aby Váš vůz legálně splňoval podmínky MDČR.

Naše nové homologované folie na přední stahovačky KERAM X nejen,že zadrží 99% škodlivého UV záření,ale také zadrží 40% solárního tepla během horkých letních měsíců.Naše nové homologované folie KERAM X Vám také zpevní skla předních stahovaček v případě rozbití.
V době nejen letních měsíců,kdy ostrý svit slunce je tak intenzivní,musíte použít přední clonítko.Ale problém je,že přes clonítko není vidět.Nabízíme Vám naše nové homologované protisluneční pruhy na čelni sklo.Zatímco budete mít nerušený výhled do prostoru před Vámi,naše nové homologované protisluneční pruhy Vám ztlumí ostrý sluneční svit na maximum.Naše protisluneční pruhy jsou jedinnou finančně nenáročnou pomocí během měsíců,kdy bezpečné řízení při tak ostrém slunci se stává nemožné.